НОВИНИМузейна акція "Здесь все Европой дышит"

(в рамках Міжнародної акції "Ніч музеїв")


     13 травня 2017 р., з 12.00 до 20.00 у Одеському історико-краєзнавчому музеї, за адресою: ул. Гаванна, 4, проходитиме музейна акція. Музей вже багато років активно підтримує цю подію.
     Мета акції: залучення широких кіл відвідувачів, знайомство молоді з історією рідного краю, формування патріотичних відчуттів, отримання традиційно цікавих сюрпризів, наближення до європейських та світових культурних традицій.
     Теми музейних "ночей" завжди цікаві і різноманітні, у цьому році наша музейна ніч має назву "Здесь все Европой дышит". Чому? Тому що, центральною подією буде відкриття оновленої експозиції, зокрема присвяченої благоустрою Одеси к. ХІХ - поч. ХХ ст. Саме цей факт, дозволив вважати Одесу одним з досконалих європейських міст наприкінці ХІХ ст.
     Музеї не тільки збирають, ретельно зберігають унікальні духовні та матеріальні скарби, які дослідники використовують у наукових конференціях, у тому числі міжнародного рівня. Така конференція, вже п'ята, відбулася на базі музею у квітні 2016 р. А зараз ми презентуємо наукові праці багатьох авторів з різних міст, регіонів, держав - і все це в одному виданні - музейному виданні: "Віснику Одеського історико-краєзнавчого музею".
     Таким чином, "Ніч музеїв" дає шанс заявити про Одеський історико-краєзнавчий музей так незвичайно.

У програмі:

     12.00-20.00 - ДЕНЬ ВІДЧИНЕНИХ ДВЕРЕЙ
     12.00-15.00 - гра-квест "Знайди музейний експонат"
     13.00-15.00 - творчі майстер-класи для дітей і дорослих
     16.00 - презентація "Вісника Одеського історико-краєзнавчого музею" №15
     17.00 - відкриття оновленої експозиції "Благоустрій Одеси ХІХ - поч. ХХ ст."
     18.00-19.30 - концерт артистів Одеського Національного Академічного театру Опери та Балету.
           
 

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС

Интернет реклама УБС
© Автор интернет-проекта: Рыбников Александр