НОВИНИДепартамент культури, національностей, релігій та охорони об’єктів культурної спадщини Одеської обласної державної адміністрації 

Одеський історико-краєзнавчий музей

 

Виставка

 

«ОДЕЩИНА В НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ»

 

(до 30-ї річниці незалежності України)

 

Виконуючи Указ Президента України «Про відзначення 30-ї річниці незалежності України» від 21.10.2020 р. №459/2020, розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.05.2021 р. №583-р та розпорядження Одеської обласної державної адміністрації від 22.02.2021 р. №161/од-2021, виходячи з нагальних завдань наукового просвітництва та реалізуючи свої громадянські почуття, співробітники музею підготували пересувну виставку. Її мета показати:

v активну участь представників політичної та інтелектуальної еліти Одещини в загальнодержавних подіях, зокрема у відновленні і зміцненні Незалежності;

v героїзм наших земляків у відстоюванні Соборної України;

v пасіонарність багатонаціонального населення області у розбудові економіки, розвитку культури;

v увагу перших осіб держави до нашого міста і краю,

і таким чином підкреслити вагомість внеску Одеського регіону в Український цивілізаційний процес.

Виставка складається з 30 постерів, що символізують три десятиріччя життя й боротьби Незалежної України. Кожен постер присвячено окремій темі – висвітлено напрямок розвитку регіону, його здобутки і перспективи. Назва постеру орієнтує глядача, дозволяє зосередитися на зображеннях, відчути їх енергетику, підсилену необхідною інформацією.

Техніка виконання виставки дозволяє демонструвати її в установах, закладах, містах та районах області.

Виставка побудована на матеріалах з фондів ОІКМ та матеріалах, наданих Департаментом інформації та цифрових рішень Одеської міської ради, Департаментом міжнародного співробітництва та маркетингу Одеської міської ради, Департаментом культури та туризму Одеської міської ради, Одеським обласним центром української культури, Південним міжрегіональним відділом Українського інституту національної пам’яті, Одеським НВК «Гімназія №2», Радою національно-культурних товариств в Одеській області, Всеукраїнським центром болгарської культури, Одеським обласним німецьким національно-культурним товариством «Відергебурт» , також на особистих зібраннях історика О. Музичка, фотографів: С. Гуменюка, Є. Сокольського, С. Лазуткіна, Г. Гарбузова, О. Вельможка, О. Корнієвича, Н. Премілової, та матеріалах Інтернет-ресурсів.

 

Відкриття виставки «ОДЕЩИНА В НЕЗАЛЕЖНІЙ УКРАЇНІ» відбудеться 19 серпня  2021 г., о 12.00,

у Виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею,

за адресою: вул. Ланжеронівська, 24-а

Експонування виставки: з 19 серпня по 26 вересня 2021 р.,

щоденно з 10.00 до 17.00, вихідні дні: четвер, п’ятниця.

Тел. для довідок: 722-48-67; 726-26-08.

 

           
 
© Автор интернет-проекта: Рыбников Александр