Интернет реклама УБС
        


Ігри для дітей на природі влітку і взимку



Відпочинок на свіжому повітрі корисний для всіх членів сім'ї, особливо для зростаючого організму дитини. І чим більше часу проводиться на лоні природи, активно відпочиваючи і з апетитом трапезуючи, тим краще для здоров'я. Але для цього слід заздалегідь продумати, як і чим зацікавити малечу. Надані самим собі дітлахи можуть влаштувати щось небезпечне. Найкращий вихід – приділити окрему увагу організації ігор та конкурсів для дітей на природі, щоб відпочинок був яскравим, захоплюючим і веселим.

Літо - благодатна пора для того, щоб вибратися в парк, ліс або до водойми.

Для компанії дітей шкільного віку підійдуть ігри з м'ячем: волейбол, футбол, «вибивала», «картопля». Можна влаштувати і інші активні ігри, наприклад, естафету. Допускаються хованки або квача, але в цьому випадку потрібен пильний контроль дорослих. Якщо ви не забули бадмінтон, то двоє учасників можуть проявити спортивні здібності та навички в цьому змаганні. Цікава та захоплююча гра з літаючою тарілкою - фризбі.

Якщо ви плануєте провести відпочинок біля водойми або на березі моря, то тут можна продумати масу занять виходячи з вашої фантазії: створити або намалювати замки на піску, побудувати автотраси або тунелі, вирити колодязь, знайти цікаві черепашки або камінчики тощо

На природі нескладно влаштувати творчі конкурси. Ще б, адже навколо стільки природного матеріалу: листя, гілочок, шишок, квітів! Оголосіть конкурс на найкрасивіше панно або віночок на голову. Тільки обов'язково нагадайте дітям про необхідність дбайливого ставлення до природи.

Дітям старше 5 років можна довірити фотокамери або мобільні телефони і влаштувати конкурс на кращий фотознімок навколишньої природи, у вечері можна пограти на планшеті онлайн, наприклад в ігри для дівчат, ось посилання http://earth-chronicles.ru/news/2016-08-10-94949..

Дуже цікавий конкурс, який займе і зацікавить всіх учасників відпочинку. Він називається «Пантоміма».

Мета гри - розкрити талант, виконати завдання, яке написано на заздалегідь приготовлених і скручених папірцях. Учасники по одному дістають завдання, читають і готуються. Завдання може бути різна, наприклад, зобразити папуги, бурхливий водоспад, сяйво сонця або дзюрчання струмочка. Доручення може бути будь-який, все залежить від вашої фантазії та уяви.

Мета виконавця - зобразити написане завдання жестами,без участі мови і щоб учасники могли вгадати, а виконавець - виявити акторський талант.

Конкурс можна організувати між командами, набираються окуляри і в кінці переможцям присуджується приз. Це вже на ваш розсуд.


Якщо фантазія батьків вичерпалася, згадайте цікаві дворові ігри дитинства: «Фарби», «Алі-баба» («Ланцюги»), «Невід і рибки», «Світлофор», «Море хвилюється», «Вище ноги від землі» та інші, адже багато сучасні діти не мають про них ні найменшого поняття! А як перепочинку між активними іграми ідеально підійдуть «Колечко», «Нісенітниця», «Посилка» або «Зламаний телефон». Всі ігри позитивні, живі, відмінно піднімуть настрій і розвеселять компанію.
Зимові ігри для дітей

Взимку можливості організації ігор та конкурсів на природі для дітей обмежені. Не у всіх є можливість виїхати за місто, так і гарної погоди нерідко доводиться чекати довго.

В зимовий день гри повинні бути рухливими і не надто тривалими, щоб діти не встигли замерзнути. Одяг потрібно підбирати відповідно з погодою і активністю діточок. Краще взяти з собою додатковий светр, ніж надмірно укутати дитини.

При виїзді за місто слід все продумати до дрібниць: організувати місце, де можна погрітися (в теплому дачному будиночку або в машині), випити гарячого чаю, перекусити і переодягтися в сухий одяг.

Взимку у розпорядженні юних фантазерів є розкішний природний матеріал – сніг. Улюбленою справою багатьох поколінь дітлахів залишається будівництво снігових фортець, сніговиків і інших фігур. Традиційна зимова забава - битва сніжками. У ній можуть брати участь не тільки діти, але і дорослі.







Интернет реклама УБС