Интернет реклама УБС
        


Оцінка нерухомостіОцінка нерухомості

Експертна оцінка нерухомості сьогодні є досить поширеною роботою та послугою! Адже скільки складних задач можна вирішити, маючи звіт про оцінку майна або експертний висновок на руках.

Але які ж саме проблеми та задачі вирішує експертна оцінка нерухомого та рухомого майна, коли вона нам потрібна, та як замовити таку послугу? На всі ці питання ми коротко та доступно спробуємо зараз Вам пояснити.

Коли потрібна оцінка нерухомості? Такий вид послуг нам потрібен в таких ситуаціях:

  • нотаріальні оформлення – купівля-продаж, дарування, успадкування, міна, укладення договору застави;
  • бухгалтерія – для бухгалтерського обліку, податкової звітності;
  • для пред’явлення в суді, в банку, посольстві, консульстві, соціальній службі;
  • для оформлення права власності;
  • для передачі майна в оренду, під заставу;
  • для вирішення інших особистих потреб.

З цілями, в яких нам може бути потрібна експертна оцінка, ми розібралися, далі перейдемо до документів, які потрібні для замовлення такої роботи.

Документи для незалежної оцінки:

  • документ, що посвідчує повне або часткове право приватної власності на майно – правовстановлюючий документ;
  • технічна документація на об’єкт оцінки: технічний паспорт, інвентаризаційна справа, інша технічна характеристика;
  • копія паспорту, витягу, посвідки чи свідоцтва про реєстрація юридичної, фізичної особи.

Більш детальна інформація на сайті http://ua.khoriv.kiev.ua/statti/.

Бувають також випадки, коли документи відсутні, а нам потрібно дізнатися вартість об’єкту нерухомості, чи іншого майна і бажано щоб цифра була задокументована письмово, із підписами та печатками, що робити в такій ситуації. В даному випадку Вам потрібно буде надати потрібну інформацію оцінювачу, який буде проводити аналіз та формувати звіт. В результаті Вам нададуть документ, який буде називатися «Висновок про вартість майна» або «Консультаційна робота», в якому буде вказана ймовірна ринкова вартість об’єкту на дату проведення оціночних процедур. Документ буде скріплено печаткою та підписами, а також доповнено сертифікатами та свідоцтвами оцінювача і компанії.

Замовити таку послугу можна через електронну почту, перед цим завчасно зателефонувавши в компанію, або ж приїхати до офісу.

Для замовлення Вам потрібно надати копії документів, які вказані вище в статті, та укласти договір. Оплата здійснюється готівкою та на рахунок компанії.

Якщо Вам потрібно оцінити складну техніку чи обладнання – радимо Вам звернутися в компанію ХоривАгроТех, яка займається як продажем запчастин до комбайнів, тракторів, двигунів, а також і оцінкою сільськогосподарської техніки, автомобілів, устаткування і обладнання, та іншого.

 Интернет реклама УБС