Интернет реклама УБС
        


Дизайн у класичному стиліУ цій статті хочу звернути увагу дизайнерів і людей,які збираються робити ремонт. В останні час мною була відзначена тенденція замовлень дизайн - проектів в класичному стилі. Одне але .... Замовники під стилем "Класика" могли уявити все що завгодно, але ніяк не класичний стиль. Зараз мода йде до стилю "Прованс", який також починають плутати з класичним і багатьма іншими. Раз вже ці два стилю стали модними і привертають стільки уваги, давайте розберемося в кожному і виправимо свої помилки.

Класичний стиль

Сама назва передбачає використання і спирання на історію, а саме спадщина Стародавнього Риму і Древньої Греції. Класичного стилю властиві симетрія, стрункість, урочистість, граціозність, зразковість. Для даного стилю слід вибирати приміщення правильної форми. Переважаючим кольором повинен стати білий у поєднанні з позолотою і натуральним кольором дерева. Стиль не виносить підробок. Все має бути справжнім: ліпнина, колони, дерев'яні меблі, паркет.На додаток до білого варто використовувати благородні сині й зелені тони. Особливу увагу варто приділити тканин і декоративним деталям інтер'єру. Класичний стиль передбачає використання важких атласних, оксамитових та шовкових тканин. Штори, безсумнівно, повинні бути однотонними або з дрібним геометричним малюнком, і драпіруванням китицями. Численна порцеляновий посуд і вази займуть гідне становище в шикарних посудних шафах. Особливу увагу варто приділити меблів. Це може бути і меблі ручної роботи та меблі фабрична, але обов'язково з масиву дерева і детальним опрацюванням. Кожен об'єкт цього стилю, будь то стіл з різьбленими ніжками, старі географічні карти або підзорна труба, можуть стати предметом обговорення. У будинку з інтер'єрами класичного стилю, як мені здається, змінюються навіть теми розмов і саме життя господарів. Обіди в парадній їдальні або розмови про картинах біля каміна... Класичний стиль трепетно ставиться до кожної деталі.Дуже важко вписати сучасну техніку в розкішне оточення. Звичайно на консолі органічніше буде виглядати порцеляновий посуд, ніж сучасний плоский телевізор. Дизайнерам слід подумати про можливість "приховати" сучасні дрібниці у висувні ящики і ніші.Класичний стиль розповідає про неквапливою, спокійного і забезпеченого життя господарів будинку. Господарі, які наполягають на використанні даного стилю у своїх оселях, задумайтеся, чи зможете ви містити ваш будинок у вічному порядку? Інакше ваш інтер'єр буде не класичним, а сумбурним і безлистим.

Стиль Прованс

Тепер поговоримо про стилі нині модному - "Прованс". Сама назва стилю Прованс - це містечко у Франції, південна частина. Воно асоціюється з яскравим сонцем, великою кількістю квітів, таємничим синім морем і домашньої сільської їжею.

Основними складовими цього сільського стилю є теплі пастельні тони в поєднанні з білою, як ніби вигорілій на сонці меблями, сухими букетами квітів і яскравим квітковим принтом на бавовняних шторах і оббивці меблів. На відміну від класичного стилю, в провансі для обробки стін використовують найчастіше штукатурку, причому вітається створення грубого із проплешинами покриття. При обробці також часто використовують облицювальну дошку з подальшим фарбуванням. Підлоги як правило облицьовують плиткою або використовують дощате покриття, яке також фарбують у світлі тони. Меблі в стилі прованс обов'язково повинна бути плетеної, кованої або дерев'яною, приклади на adesign.kiev.ua. МДФ, ПВХ та інші штучні матеріали ніяк не вписуються в концепцію даного стилю. На відміну від помпезної і акуратною меблів в класичному стилі, меблі в провансі повинна бути з тріщинами або навіть штучно сотстаренная. Стиль припускає величезний вибір буфетів, шаф і комодів з незліченною кількістю висувних відсіків.

Окреме місце варто віддати текстилю. Всілякі квіткові принти, що надають житлу м'якість і певну свободу, величезна кількість мереживних серветок і напівпрозорі скатертини-ось воно чарівність і затишок провінційного дому. Рідко в якості принту використовують смужку або клітку. Єдине, забарвлення таких тканин повинна бути ненав'язливою. Стиль Прованс дозволяє деяку недбалість в розташуванні аксесуарів і речей, він більш вільний, як вільний сільський будинок.

Сподіваюся, що такий огляд двох стилів допоміг і дизайнерам і бажаючим зробити ремонт в одному зі стилів.

Автор: Альбіна ГайдукИнтернет реклама УБС