Интернет реклама УБС
        


Віяння нового часуПереступаючи межу нового року чи кварталу, ми тягнемо за собою низку давностей. Перетин календарних осей – час для змін і відкидання зайвого. Важко викинути улюблену помаду з матовим ефектом, до якої ми звикали увесь попередній рік, втім, 2017-ой рік – відновлення глянцю. Відновлення натуральних брів і окрасу волосся. Які ще тенденції рухатимуть світ моди у наступному році і як це зачепить сферу манікюру?Можливо манікюр гель лаком поступиться нарощуванню нігтів чи навпаки? Здавалось би, натуральні брови нарешті змусять жінок відмовитись від татуажу та нещадної роботи пінцетом, і модні брови нарешті перестануть асоціюватися із болем та дискомфортом. Проте, не зовсім так: густі брови натуральної форми потребують досконалого їх опрацювання. Татуаж змінює менш болісний мікроблейдинг, а за ефектом натуральності звертаємось до фарб.

Поруч із густим натуральними бровами, що подекуди зростаються між собою, у тренді, як не дивно, лялькові вії. Хто іще не знайшов собі майстра для нарощування нігтів і нарощування вій – саме час здійснити моніторинг і зустріти прийдешній рік у форматі Барбі, адже макіяж очей теж стане більш яскравим. Такий популярний нюдовий макіяж також іде на відпочинок, тож рушаємо до крамниці купувати яскраві лайнери і тіні. Створений завдяки ним образ стилісти називають метеликом. А про метеликів на нігтях можуть розповісти спеціалісти салону краси Vanille, які за минулий звітний рік освоїли абсолютно всі техніки нарощення нігтів, дизайнерського манікюру гель лаком і альтернативного розпису нігтів.

Більшість жінок під час опитування зізналися, що абсолютно не уявляють собі, як зонувати обличчя за допомогою косметичних засобів. Їх чекає гарна новина: вчитися і не потрібно, адже відтепер у моді рівний тон обличчя. Тобто, робіть все як завжди: накладайте улюблений тональний крем і забувайте про умовності. Втім, якщо вам здасться, що такого макіяжу вашій шкірі замало – придбайте гліттер або пудру з ефектом сяяння.

Наступний пункт наближає нас до питання манікюру: губи. Посмішка, яка виказує любителя вина, більше не в моді. Обирайте помади і блиск яскравих, ягідних відтінків, зимою і літом. Вам здається, що до малинових чи полуничних губ пасуватимуть яскраві нігті? Так і є. Цієї осені в топі лак насиченого червоного кольору, відтінку вина, проте із початком 2017-го згадуємо про літній тенд і повертаємось до кольорового френч манікюру гель лаком . Найкращі його зразки збережені на фотознімках за посиланням: vanille.rv.ua. А про так званий місячний манікюр (манікюр з негативним простором) варто забути довіку. 

 Интернет реклама УБС