Интернет реклама УБС
        


Цікаві музеї ОдесиВи приїхали до Одеси на декілька днів та бажаєте побачити усі цікаві місця? Тоді вам саме час до музеїв. У цьому місті розташовані найбільш цікаві споруди, які вражають своїми експозиціями та експонатами.

Музей Шоколаду

Цей музей було відчинено у Одесі наприкінці 2011 року. Ви побачите скульптури ручної роботи, фігурки із шоколаду та картини із солодощів. Замовте екскурсію, щоб екскурсовод розповів цікаві факти з історії улюблених солодощів. Також відвідувачам буде запропоновано провести дегустацію гарячого шоколаду. Прямо на території музею люди зможуть придбати сувеніри та подарунки із солодощів, які стануть приємним сюрпризом для ваших близьких. Усі товари виготовлені із високоякісного шоколаду.

Адреса: вул. Дерибасівська, 14

Музей контрабанди

Новий музей було відкрито у приміщенні старого дому на Єкатеринінській минулим літом. Власник музею зміг зібрати понад 150-ти предметів конфіскованої контрабанди. Також відвідувачі зможуть побачити ілюстрації їх незаконного ввезення. Однак ті предмети, які були матеріалами карного впровадження, замінені аналогами. У музеї можна побачити, що саме «лоскотало» нерви мандрівникам. Експонати розділені на декілька тематичних експозицій за віками. Про кожний метод незаконного ввезення контрабанди екскурсовод розповість цікаву історію.

Адреса: вул. Катерининська, 8

Музей цікавої науки

Музей цікавої науки допоможе дорослим та дітям пізнати багато цікавого із предметів природнього циклу. У лекторії постійно проводяться заняття, які зацікавлять відвідувачів будь-якого віку. Лабораторна кімната створена для того, щоб кожен бажаючий зміг провести експерименти під наглядом досвідчених вчених. У кінотеатрі демонструють фільми, що можуть відкрити перед відвідувачами таємниці науки. Також час від часу проводяться квести, які розроблені на основі певних наук.

Адреса: проспект Шевченка, 4е

Музей вина та виноробства Shabo

Цей музей був створений для того, щоб проводити заходи, направлені на підвищення культури споживання вина. У кінозалі вам продемонструють усі таємниці створення бренду Shabo. Основним видом діяльності робітників музею являється популяризація здорового образу життя серед сімей. Звивисті лабіринти цієї будівлі відкриють перед вами таємницю виноробства!

Адреса: Лідерсівський бульвар, 3

Музей звуку

Це перший музей звуку на просторі СНГ, що був відкритий саме в Одесі. Ця будівля зібрала всередині себе понад 5 тисяч експонатів. Їх вік – від ХХ століття до 80-х років. Ви зможете подивитися на мікрофон, яким користувався сам Сталін та Утьосов. Спробуйте вмоститися на відомий стілець із «12 стільців», а також прослухайте платівки із записами різних зірок естради. Справжні цінителі обов’язково знайдуть щось для себе. У музеї є все, що має відношення до звуку: платівки, програвачі, касети, мікрофони і так далі. Однак слід пам’ятати про те, що експонати не продаються.

Адреса: вул. Дворянська, 25

Це дуже цікаві музеї Одеси, які вам варто відвідати. Повірте, вам гарантовано море нових емоцій та приємних вражень. Вхід до музеїв не безкоштовний, але витрачені гроші обов’язково окупляться тим, що ви дізнаєтеся багато нового та цікавого. Доречі, якщо сталась ситуація, що вам невистачає грошей і необхідно терміново взяти позику на карту або готікою, ви можете звернутися до найближчого відділення компаніі Глобал Кредит в Одесі або зробити онланй-заявку на отримання гроше на сайті https://globalcredit.ua/.Интернет реклама УБС