Интернет реклама УБС
        


Каркасні будинки — сучасне швидке будівництво енергоефективного житлаВласне зручне житло є мрією кожного, хто вже заморився від галасливих сусідів з їх постійними ремонтами, необхідності підійматись пішки на верхні поверхи, коли зламався ліфт, та інших неприємних особливостей життя у багатоквартирних будинках. Однак, можливі затрати на будівництво житла та довгий термін цього процесу часто відлякують від ідеї отримати справжню самостійність та зручні житлові умови.

Всі ці проблеми легко вирішує будівництво каркасних будинків з використанням SIP-панелей, що забезпечують не лише велику швидкість зведення дому, але й його високу енергоефективність та напрочуд приємну ціну. Замовивши такий будинок, ви зможете значно зменшити свої затрати на оплату опалення та отримаєте нарешті дійсно власне житло.

Основні переваги каркасного будівництва

Технологію будівництва каркасних будинків такого типу було розроблено у відомій своїм складним кліматом Канаді, а це значить, що їм не страшні навіть найбільш суворі наші зими з частими перепадами температури. Замовляючи для себе такий будинок, ви отримуєте наступні значні переваги:

Високий рівень енергозбереження. Для забезпечення аналогічного рівня теплоізоляції, цегляній стіні потрібна ледь чи не в 20 разів більша товщина, аніж сучасній SIP-панелі, що використовується у зведенні таких будинків.

Дуже низька вартість будівництва. За рахунок використання сучасних матеріалів та їх малої витрати, вдається досягти вартості одного квадратного метру при зведенні каркасу в 110$.

Висока швидкість такого типу будівництва. Нову будівлю типового варіанту можна отримати всього за місяць.

Можливість побудови дерев’яного будинку під ключ (більш детально можна дізнатися тут http://servus.ua/pid-kluch/). За умови невеликих грошових витрат, ви в короткий термін отримуєте повністю придатний для проживання будинок, до котрого вам буде потрібно тільки занести меблі.

Переваги сучасного каркасного будівництва вже було високо оцінено у більшості країн Європи, де відповідально ставляться до питання енергозбереження та використання екологічно чистих технологій, до котрих відносяться, безумовно, і SIP-панелі. Замовляючи такий будинок, вам не обов’язково чекати на закінчення зими, чи просто покращення погодних умов — каркасні будинки з SIP-панелей можна зводити у будь-яку пору року. Не чекайте, що мрія про власний будинок здійсниться сама — здійсніть її за допомогою сучасного каркасного будівництва!Интернет реклама УБС