Интернет реклама УБС
        


Про закриття ФОП з перших рукЗ 1 січня 2017 року фізичним особам-підприємцям доведеться щомісяця платити соціальний внесок навіть при відсутності прибутку. Підприємець Ірина Леонідова поділилася власним досвідом екстреного закриття ФОП у зв'язку зі змінами в законодавстві.

 

Встигла трохи раніше масової міграції із стану підприємців.

Перший крок описується в інеті, як подати заяви встановленої форми у держреєстратора. Бажано - за місцем життя. Вони його зобов'язані зареєструвати протягом доби. І, з цього моменту, ви вже не зобов'язані платити державі 700 з хвостиком за відсутності діяльності.

Прийшла на Цитадельну 15, отримала талончик електронної черги. Миле гламурне створення всього через півгодини очікування повідомило, що прийняти заяву воно не може. Система не може зв'язатися з базою і вона не вкладеться у відведений державою термін на добу. Я трохи в шоці, пропоную їй хоча б заповнити зі мною заяву. Дівчина щебече, що я повинна сама його заповнити і завантажити з сайту Мін'юсту і починає диктувати !!! номер наказу з датою. Там, мовляв, кілька форм, я сама виберу, яка мені потрібна. При ній намагаюся знайти його на сайті з телефону, після чого вона каже - вам же все одно потрібно буде піти ЙОГО ДРУКУВАТИ !!!!! Я, перебуваючи в шоці від того, що у держреєстратора немає принтера, навіть з нею не сперечаючись покидаю цю обитель.

Крок перший (справжній) - в центр "Готово" на Печерську мене занесло просто роздрукувати заяву. Дівчата на рецепції здивувалися, але запропонували все зробити у них. Через дві хвилини дівчина за моїми доків вже сама друкувала заяву, вже заповнений моїми даними. Потім попросила 15 хвилин попити кави, поки прийде відповідь підтвердження Юстасу від Центру. І через 10 хвилин перший етап був закінчений. І це - БЕЗКОШТОВНО!

Крок другий - зайти на сайт (вказано в кутку вашого прийнятого заяви) і за кодом (там же вказано) перевірити, в якому стані ПП. Через добу у нього буде значиться статус "Закривається". Краще зробити Принтскрін і роздрукувати.

Крок третій - закрити банківський рахунок (зайняло у Аваль 15 хвилин).

Крок четвертий (необов'язковий) - прийти до свого податківцю на Лєскова. Послухати бурчання - навіщо ви замість держреєстратора в "Готово" ходили. Потім під його диктовку написати сумнівну заяву, що невеликий залишок на рахунку прошу перерахувати в бюджет України (як з'ясувалося, це ж можна зробити в пункті 5 в двох будинках поруч).

Крок п'ятий - прийти написати заяву у чергового податкового інспектора про прохання провести перевірку (писати заяву про перевірку не обов'язково, мій бухгалтер радить цього не робити. Вони самі захочуть проведуть, а немає - так повинні закрити).

Крок шостий (довгий) - як сказали, може тривати мало не роками, коли вони зберуться і таки проведуть перевірку

А, і ще фінальну річну до податкової потрібно здавати з позначкою "ліквідаційна".

"Готово" рулить!

 Интернет реклама УБС