Интернет реклама УБС
        


Відмінний відпочинок під Києвом в готелі «Лісотель»

Готель «Лісотель» розташувався на мальовничому березі річки Рось в оточенні прекрасних природних ландшафтів. Спектр розваг, культурна програма, рівень сервісу і комфортабельність готелю відповідають найвищим світовим стандартам гостинності. Тому, якщо ви ходите провести вихідний під Києвом за системою «все включено» або «напівпансіон», найкраще місце важко уявити.

Переваги відпочинку під Києвом

• Краса природи, власний упорядкований пляж і зони для активного і спокійного відпочинку створюють можливості для різноманітного дозвілля.

• Готель знаходиться всього в годині їзди від Києва, тому дозволити собі відпочинок на півдні Київської області можуть навіть люди, у яких кожна хвилина на рахунку.

• Котеджі та номери готелю обладнані системами клімат-контролю, високошвидкісним інтернетом і всіма зручностями, що дозволяють проводити час на природі з міським комфортом. В готели є 18 номерiв рiзних рiвнiв.

• Задоволення від отдыха под Киевом буде неповним без гарної кухні. Тому на території комплексу крім двох ресторанів розташувалися власна пекарня, кондитерська і оригінальний літній пляжний ресторан.

• Нами створена унікальна бізнес-інфраструктура, якої не може похвалитися жоден заміський готель під Києвом. Додатковуінформацію дивіться на сайті http://lisotel.com.ua.

Послуги заміського готелю під Києвом

• Готель «Лисотель» має все необхідне для проведення семінарів, конференцій та організації корпоративного відпочинку на вищому рівні. Ваша команда стане більш згуртованою після тімбілдінга, проведеного за нашими унікальними сценаріями.

• Організація весілля в Лисотель - один із пріоритетних напрямків нашої роботи. Розкішна і вишукана весілля в оточенні мальовничих пейзажів стане незабутньою подією в житті молодят і їхніх близьких.

• Ми професійно організуємо сімейний відпочинок, який однаково подобається і дорослим, і маленьким гостям. Дитячі програми, які пропонує готель, - справжня пригода, а активний відпочинок всією сім'єю приносить масу позитивних вражень.

• Якщо ви цінуєте високий рівень комфорту і зручності, то VIP отдых под Киевом в нашому готелі здатний задовольнити найвищі запити. Бездоганний сервіс, вишукана кухня, номери представницького класу, проведення свят на вищому рівні - все це складові елітного відпочинку в заміському готелі «Лисотель». Приїжджайте і насолодитеся відпочинком в нашому комплексі.

 

Интернет реклама УБС