Интернет реклама УБС
        


Кращі шкільні ранці для першокласників: як правильно вибрати



Ранець відіграє важливу роль, оскільки щодня використовується школярем для носіння підручників, зошитів, канцелярського приладдя, а також змінного взуття і форми для фізкультурних занять. Все це має досить пристойну вагу - два і більше кілограма, і дає серйозне навантаження на спину дитини. Зберегти поставу, забезпечити зручність і комфорт можна лише за рахунок правильно підібраного ранця. А як вибрати ранець для першокласника, який не порветься в перший же місяць занять, при покупці не сильно вдарить по бюджету, а головне, - убезпечить дитячий хребет від викривлення?

Портфель, рюкзак або ранець?

Нелегко зробити вибір за визначенням, коли плутаєшся в поняттях. Тому потрібно знати, що сумки для учнів можуть бути трьох видів: портфелі, рюкзаки та ранці. І всіх їх можна придбати в інтернет магазині https://sara.com.ua/rukzaku/ruk-shkil/

Портфель - плоска шкільна сумка з довгою лямкою і короткою ручкою для носіння збоку в руці або на одному плечі, в давні часи не мала ніякої альтернативи до появи рюкзаків.

Рюкзак - легка, зручна і м'яка, по суті, безформна сумка з двома лямками для носіння за плечима, з затягується шнурком або застібається на блискавку горловиною, парою великих відділень і декількома маленькими. Шляхом модифікації рюкзаків створювалися ранці.

Ранець - це знана сумка жорсткої форми, що захищає вміст від деформації, з двома плечовими ременями, що дозволяють носити його на спині і рівномірно розподіляти на неї тиск. Саме його рекомендують купувати дитині, яка йде в перший клас.

Основні критерії вибору ранця для першокласника

Що в першу чергу повинно цікавити батьків, які купують товар? Ціна? Побічно так, але це ніяк не показник якості або зручності.

Краще звернути увагу на наступне:

  • Розмір, що дозволяє дитині легко пересуватися навіть при завантаженому ранці, тобто, оптимальний: зверху не вище плечового рівня, знизу строго до попереку, в ширина - не ширше плечей. Багато мам і тат грішать тим, що купують рюкзаки для першокласників трохи більше норми, розраховуючи використовувати їх хоча б два навчальні роки. В результаті сумки бовтаються нижче пояса, порушують рівновагу, постійно спадають або б'ють по ногах, що заподіює учневі дискомфорт, не кажучи вже про небезпеку для здоров'я.
  • Внутрішній об'єм. Дитині доведеться носити безліч предметів: книги, зошити, альбоми, канцелярію, одяг, взуття і навіть питну воду та їжу, тому важливо, щоб ранець був містким.
  • Функціонал. Мабуть, найскладніше - це визначитися з деталями, тому перед тим, як вибрати ранець для першокласника, потрібно продумати, що дійсно необхідно, а без чого можна обійтися.
  • Якість матеріалу. Безглуздо сподіватися, що першокласники будуть дбайливо носити ранці. Найчастіше учні скидають їх прямо на землю, граючи на території школи під час перерви. Щоб полегшити життя і собі, і дитині, краще купити рюкзак з міцного, що легко чиститься або миється матеріалу, наприклад, поліестеру. І, подібно до натуральної шкірі або якісному її заміннику, він вбереже вміст рюкзака від намокання в разі дощу.
  • Вага. Учням початкових класів не рекомендують носити на плечах більше 10% від власної ваги, тобто, наприклад, завантажений книгами ортопедичний рюкзак для першокласника-хлопчика при його 36 дитячих кілограмах не повинен перевищувати 3,6 кг, а порожній - 1,5 кг. В іншому випадку болі в шиї і попереку гарантовані.







Интернет реклама УБС