Интернет реклама УБС
        


Ціни на Відпочинок в КарпатахЦіни на Відпочинок в Карпатах

Міська суєта, рано чи пізно стомлює своїм шумом, ритмом життя. Відмінним виходом або поштовхом на нові ідеї, служить - відпустка, відпочинок, подорожі, канікули і.т.і. Вчені довели, що працездатність людини висока тільки, коли людина чергує роботу з відпочинком. Переключаться обов'язково необхідно, не тільки для фізичного стану, але для психологічного в тому числі. Відчути неймовірну красу, не виїжджаючи з країни, за доступні гроші, можливо саме біля підніжжя гір в Карпатах.

Відчути красу Карпат, можна тільки побачивши все це. Вражаючі вершини гір, магічні, ароматні ліси, прозорі струмки, зачаровують. Західна Україна, вражає не тільки природою, а й звичаями, збереженими до сьогоднішніх часів. Майстри - ремісники, жінки в народних вбраннях, це все можна побачити на ринках в Карпатах. Поїздка у цей край, залишить яскраві враження назавжди!

У Карпатах ви можете випробувати безліч пригод, побувавши на різних екскурсіях в тому числі:

  • Екскурсію по горах на Карпатському трамваї на вузькоколійної залізниці, побудованої в 1898 році;
  • По найвищій вершині Українських Карпатських гір Говерла (2061 м);
  • Відвідати унікальні, дерев'яні церкви і монастирі;
  • Верхова їзда;
  • Їзда на велосипеді.

Взагалі розваг різного формату тут вдосталь.

Зимовий відпочинок, просто фантастичний, тільки своїми краєвидами. Потріскуючий сніг, вершини дерев, покриті білою ковдрою, все це зачаровує і закохує в цей край. Доброзичливе населення з місцевою кухнею, тільки доповнює, цю картину. Національні страви - це етнічне розмаїття Карпат відбивається і в місцевій кухні. Крім типових українських страв, таких як борщ, пельмені і капуста, меню, безумовно, буде містити банош (кукурудза з овечим сиром, салом або грибами). У кожному селі є свій рецепт баноша, як і борща. Грибний суп, також є незамінним блюдом національної кухні в Карпатах. Меню також буде містити всілякі рибні страви, в основному форель, спійману в кристально чистих гірських струмках.

Компанія «Сіон Тур», підбере найкращі, перевірені готелі для зимового відпочинку в Карпатах. Гарне, комфортне житло, невід'ємна частина доброго відпочинку і при плануванні подорожі, цьому приділяється найбільше часу. «Сіон Тур», знає західний регіон дуже добре, тому організувати житло з усіма побажаннями, буде не складно, важливо щоб заздалегідь.

Плануйте сьогодні, відпочивайте вже завтра! Ціни на відпочинок у Карпатах вражає, своїй доступністю, від «Сіон Тур».Интернет реклама УБС