Интернет реклама УБС
        


В Музеях РФВ Музеях Московского Кремля вперше відкриється выставки із зібрання Шанхайського художнього музею, присвячена мистецтву епохи династії Мін. Фахівці називають цей період "культурою інтелектуалів", так як захоплення мистецтвом, літературою, музикою, глибоке знання філософських і історичних трактатів стає справжнім культом. Календарь выставки 2018 - Компанія Happy Vacations допоможе все організувати і вам не потрібно буде мучити себе дрібницями. З України в Росію організовує поїздку на будь-яку виставку

На експозиції відвідувачі побачать куточок "кабінету інтелектуала", в якому будуть представлені різноманітні предмети оздоблення інтер'єру. До експозиції будуть включені зразки вишуканого порцеляни, який демонструє практично всі досягнення майстрів-керамістів цього періоду, ювелірні вироби та унікальний набір фарфорових статуеток почесного ескорту з гробниці родичів імператорської династії.
Восени в Музеях Кремля пройде ретроспективна виставка, що представляє твори високого ювелірного мистецтва всесвітньо відомого італійського будинку BVLGARI, історія якого налічує більше ста тридцяти років.

У двох виставкових залах кремлівського музею - Успенської дзвіниці і Одностолпная палаті Патріаршого палацу - будуть представлені понад 400 унікальних дорогоцінних прикрас з Колекції історичної спадщини BVLGARI, а також зі світових приватних зібрань.
Музей сучасного мистецтва "Гараж" почне рік з виставки, присвяченій першим торгів аукціонного дому Sotheby "s в СРСР в 1988 році, що позначив нову розстановку сил в художньому співтоваристві і вплинули на виникнення в СРСР, а потім в Росії ринку мистецтва. В числі головних подій весняного сезону - виставка кінетичного мистецтва і оп-арту 1950-1970-х років "Трансатлантичний альтернатива", до якої увійдуть роботи більш ніж 40 художників зі Східної Європи і Латинської Америки.
Восени в Музеї відкриється перша в Росії ретроспектива бельгійського художника-концептуаліста Марселя Бротарса. Виставка зосереджена на дослідженні способів роботи художника з поетичними текстами і мовою в цілому, а також на найважливішому для практики Бротарса понятті інституційної критики. Крім того, в 2018 році в Музеї відбудуться покази робіт Андро Векуа, Анрі Сала і Даміана Ортеги.
Третяківка планує показати своїм відвідувачам кращі акварелі Максиміліана Волошина, починаючи з європейського періоду, який менш відомий глядачеві, до кримських пейзажів 1920-х років, роботи скульптора-імпресіоніста Павла Трубецького, а також влаштувати великі ретроспективні виставки художників Іллі та Емілії Кабакових і одного з основоположників російського художнього авангарду Михайла Ларіонова.


Интернет реклама УБС