Интернет реклама УБС
        


Хімічні добавки для бетону - застосування і класифікаціяВикористання хімічних добавок для бетонуХімічні добавки для бетону є простим, але ефективним способом поліпшити певні якості бетонних розчинів. Їх застосування дозволяє:

  • підвищити експлуатаційні якості цементного каменю;
  • прискорити затвердіння або, навпаки, уповільнити його;
  • підвищити водонепроникність;
  • підвищити стійкість до морозів і температурних коливань;
  • виключити необхідність в дозованої подачі бетонного розчину;
  • отримувати бетон, що володіє заданими характеристиками.


Кількість таких речовин для певної суміші вибирається експериментально за технологією скайтрейд.
Деякі різновиди добавок для бетону

Добавки для бетону vimatec.com.ua/produktsiya/khimicheskie-dobavki-dlya-betona підрозділяються на 2 типу - рідкі і порошкові. В основному вони впливають на окремі властивості свіжого розчину, такі, як зручність укладання та початок затвердіння. Дані речовини необхідно вносити в воду або в готову бетонну суміш.

В якості окремої різновиду добавок для бетону виділяють воздухововлекающие склади, такі, як КАЛЬМАТРОН д. Цей модифікатор надає комплексний ефект. Він додається з метою поліпшення відразу декількох параметрів, значно зменшуючи витрати і дозволяючи уникнути несумісності окремих присадок.

Важливу роль відіграють прискорювачі і сповільнювачі затвердіння. Поширеними добавками цього типу є сульфат натрію, хлорид кальцію і нітрати натрію і кальцію. Багатокомпонентний склад - нітрат-нітрит-хлорид кальцію.

Розглянемо деякі категорії добавок1. Модифікуючі з'єднання - підвищують довговічність, міцність, стійкість до морозів. Вони зменшують проникність бетону. Модифікований бетон використовувати більш зручно, оскільки його рухливість вище. Розчин укладається рівномірно і заповнює всі поглиблення і щілини.

2. Пластифікатори. Найбільш затребувана категорія добавок. Пластифікатори підрозділяються на сильні, середні, слабкі і новітні суперпластифікатори. Остання група містить речовини, призначені для комплексного вирішення важливих завдань і поліпшують одночасно кілька параметрів цементної маси.

3. Регулятори рухливості. Специфічні склади, які додаються для збереження пластичності розчину в негативних умовах і активно використовуються під час спеки. Вони придатні також при тривалих перевезеннях будівельного розчину. Ці речовини підвищують зручність розчинів при укладанні стяжки підлоги.

4. Добавки для підвищення міцності. Поєднують властивості суперпластифікаторів і прискорювачів твердіння.Интернет реклама УБС