Интернет реклама УБС
        


Увага! Діти на знімальному майданчику!Історія кинофестивалю "Чілдрен Кинофест" почалась ще 3 роки тому, і нова традиція настільки сподобалась організаторам та учасникам, що цей рік вирішено не робити винятком. Тому юні та талановиті режисери можуть готувати й надсилати свої роботи. На них вже чекають!

Умови конкурсу

Для максимально прозорого та чесного оцінювання, всі учасники з України будуть змагатися у двох вікових категоріях. До 10 років включно, та до 14 років включно. Реєстрація буде тривати до 21.04.2019.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Як обирають фільми-фіналісти

В кожній з категорій організатори конкурсі відберуть по 5 фільмів, які сподобаються їм найбільше. Вони перейдуть до нового етапу та продовжать боротьбу за головний приз цього фестиваля - грошову винагороду. Всього до фіналу потрапить 10 команд, перелік яких оголосять вже 20.05.2019. Ознайомитися із списком можна буде на офіційному сайті "Чілдрен Кинофест".

Юні режисери, чиї стрічки пройдуть до фіналу, матимуть змогу 6.06.2019 відвідати кинотеатральну прем'єру, де будуть транслюватися їх фільми. Саме тоді почесне журі прийме рішення, хто з авторів (або групи авторів) отримає 20 тисяч гривень за свою роботу.

До складу журі входять представники українського сучасного мистецтва та культури. Важливою умовою конкурсу є відсутність родинних зв'язків членів журі та учасників.

В кинопродуктах, створених дітьми та\або підлітками в якості акторів або продюсерів можуть (але не зобов'язані) брати участь дорослі.

Основні вимоги до стрічок

  • кино має тривати 1-8 хвилин;
  • відсутні обмеження за тематикою або жанром кинопродукту;
  • дата створення фільму має бути після 1.01.2016;
  • до участі допускається тільки оригінальний продукт, ніяких скопійованих фільмів!

Організатори "Чілдрен Кинофест” також надали інші рекомендації. Зокрема щодо використання оригінальної музики. До фільмів краще не додавати твори або частини творів, що захищені авторським правом. Те ж саме стосується зареєстрованих логотипів компаній.

Чітких вимог щодо мови, якою знято фільм немає, але важливо, щоб більшість українських глядачів змогла зрозуміти його, не застосовуючи додатковий переклад.

Чітке і розбірливе відеозображення - обов'язкова умова. Обмежень щодо відеоформату немає.

Організатори потурбувались про своїх конкурсантів, та презентували корисну інструкцію, що допоможе зняти кинострічку.Интернет реклама УБС