Интернет реклама УБС
        


Компанія "Trans Elit" - Аренда автобуса на екскурсії в Черкасах«Транс Еліт» – транспортна компанія, котра надає послуги з пасажирських перевезень по усій Україні з виїздом із Черкас. Це дає змогу розв’язувати різні проблеми та питання, котрі стосуються свят, екскурсій, трансферу та інших переміщень. Кожного клієнта чекає якість обслуговування та великий вибір транспорту. В компанії є свій автомобільний парк, в якому 20 автобусів різного класу, комфорту і зручності. Аренда автобуса на екскурсії в Черкасах – одна з самих популярних послуг, особливо великих організацій, шкіл, садочків та інших компаній.

Головні послуги

«Транс Еліт» понад 20 років проводить пасажирські перевезення в Черкасах, за весь цей період вдалося зібрати кваліфікований, компетентний штат робітників, є багато задоволених клієнтів, які постійно замовляють послуги. Автомобілі завжди доставляються на місце в необхідний час та місце в повному справному стані. Замовлення можуть проводити приватні особи, великі фірми, а оренда автобуса на екскурсії Черкаси сама поширена послуга для шкіл.

Автобуси «Транс Еліт» дають змогу розмістити велику кількість осіб на екскурсійні тури. Під час переміщення по області чи Україні діти та дорослі відчувають необхідний рівень комфорту, що вдається отримати завдяки хорошій комплектації:

 1. Є телевізор для трансляції відео, якщо поїзди на великі відстані.
 2. Для ведення екскурсій є мікрофон.
 3. Літом можна увімкнути кондиціонер, який зробить комфортний мікроклімат.
 4. Сидіння характеризуються зручністю, їх можна розкладати, а під час поїздки на протязі дня не буде втоми.
 5. Багажний відділ дуже великий, тому всі речі будуть розміщені без проблем.
 6. Для вихователів, організаторів чи інших людей є змога встановити додаткове сидіння.

Під час подорожі буде безпечно, бо керує автобусом кваліфікований водій, який чітко розуміє відповідальність та робить усе, щоб забезпечити комфортні умови пересування. До рейсу він обов’язково проходить огляд у медика, а транспорт дивиться механік.

Головні плюсі, котрі можна виділити при замовленні автобуса в нашій компанії:

 1. Стаж кожного працівника та досвід керівництва компанії, що дає змогу підвищити рівень комфорту.
 2. Власні автобуси на вибір. Підбором може займатись менеджер або сам клієнт на сайті компанії. Робота повністю самостійна без посередників.
 3. Доступна цінова політика.
 4. Індивідуальний підхід до клієнтів, можливі знижки.
 5. Високий рівень безпеки та комфорту.

По телефону або електронній пошті є змога дізнатись усі подробиці, отримати відповіді на питання від менеджерів.Интернет реклама УБС