Интернет реклама УБС
        


Котли на дровах - найбільш популярні та економічні приладами для опалення приватного будинку



Постійне здорожчання енергоресурсів та залежність від одного виду опалення підштовхує споживачів шукати альтернативних та більш дешевших способів опалювати домівки. Коли витрачати гроші на дорогий газ немає змоги, на виручку приходить твердопаливний котел, вартість тепла якого коштує в 3 рази менше.

Види котлів

  1. Класичний, в якому відбувається пряме горіння. Використовувати в ньому можна багато матеріалів: тирсу, дрова, деревообробні відходи чи вугілля.
  2. Тривалого горіння. Його головна перевага – час. Горіти він може дійсно довго (до 1 доби), завдяки поступовому горінню верхнього шару палива, що досить раціонально;
  3. Піролізний. Не зважаючи на невелику камеру, тривалість горіння може бути достатньо довгою. Це досягається завдяки природному процесу тління дров. З них йде активне виділення піролізного газу, який спалахує синім кольором. Таким чином утворюється тепло. КПД такого виду котла – 85%.
  4. Пелетний, до складу якого входить паливний бункер. Це дає змогу автоматизувати подачу палива до пальника. КПД цієї установки більше 90%.

Рекомендації щодо експлуатації

Донедавна котли на дровах не мали такої популярності, як зараз – їх використовували в якості допоміжної опалювальної системи, наприклад ,коли відключалось газопостачання. Але сьогодні ми бачимо збільшення обсягів будівництва житла в місцях зі слабкою інфраструктурою, де немає можливості оперативного підключення до магістрального газопроводу. Ось тут й настав «золотий час» котлів, в яких можна використовувати навіть звичайну тирсу. Виготовлені з чавуну і якісної сталі, вони дуже зручні у використанні, а доглядати за ними неважка справа.

Котли на дрова в залежності від модифікації мають різну потужність, обирати яку потрібно в залежності від об’єму приміщення та його внутрішніх параметрів – теплопровідності стін та перегородок, наявності ізоляції, правильного розміщення димоходу та вентиляції, обсягу одноразового завантаження палива й таке інше.

  • Розміщувати котел бажано на бетонному фундаменті, який має витримувати велику вагу приладу й бути стійким до фізичного впливу.
  • Саме приміщення повинно мати отвір, через який буде циркулювати свіже повітря. Через нього назовні виходитиме труба, якою буде постачатися кисень. Без нього процес горіння не відбудеться.
  • Саму споруду рекомендується утеплити, щоб зимою тепло не виходило на вулицю. Окрім того холодне навколишнє середовище може негативно впливати на роботу котла й призводити до поломок.

Враховуючи переваги твердопаливних котлів можна з впевненістю сказати, що на сьогодні вони є найбільш популярними та економними приладами для опалення приватного будинку.







Интернет реклама УБС