Интернет реклама УБС
        


Укладання дорожнього покриття з бруківки та тротуарної плитки

Грамотно укладена бруківка допомагає сформувати гарне перше враження про місто. Якщо роботи виконані некоректно, не дотримані необхідні технологічні умови, привабливий зовнішній вигляд і довгі роки служби такого покриття не страшні.
Роботи з укладання бруківки або тротуарної плитки вимагають знань, досвіду укладальника, дотримання технологічного процесу. Процес мощення вимагає дотримання загальноприйнятих будівельних норм, довірити його варто команді професіоналів BRUKart, ознайомитися з якою можна на сайті.

Чому обирають компанію BRUKart

Фірма виконує якісні роботи зі зведення майданчиків з природних мінеральних матеріалів, бруківки в місті Львові та області. Знайти лояльність клієнтів вдалося шляхом сумлінного виконання, застосування якісних матеріалів, індивідуального підходу до поставленого завдання.
Компанія займається виконанням наступного спектра завдань:

  • укладання тротуарів та автомобільних доріг загального користування;
  • створення декоративних доріжок;
  • ландшафтний дизайн;
  • мощення проходів парків, садів і т. д.

Повний перелік можна знайти на https://brukart.lviv.ua/brukivka/, офіційному сайті компанії.

Запорука якісного укладання

Результати роботи залежать від ретельної підготовки підстави об'єкта. Хороша основа для укладання забезпечить стійке, рівне полотно, яке прослужить довгі роки. Матеріалом основи служить гравій, що виконує армуючі і вологозахисні функції. Висота шару повинна бути визначена призначенням доріжки, вимощена бруківкою проїжджа частина вимагає до 6-ти разів більшу висоту підстави, ніж пішохідна стежка в парковій зоні.

Підготовчий етап не прощає помилок новачків, виправити фундамент мощеної доріжки можна тільки демонтуючи покриття і почавши все з початку, при цьому повторне використання матеріалу неможливо, матеріал доведеться купувати заново, що створює серйозний фінансовий дискомфорт.

еревірений часом досвід і висока якість виконання роблять фірму лідером на ринку.

Деякі дизайн-проекти комбінують безліч форм і забарвлень каменю, покладеного в химерні форми. Таке завдання під силу не кожній будівельній бригаді, саме тому амбітні проекти з благоустрою території доручають компанії BRUKart, приклади виконаних проектів ви знайдете на цій сторінці. Перевірений часом досвід і висока якість виконання роблять фірму лідером на ринку.Интернет реклама УБС