Интернет реклама УБС
        


Філія автошколи Константа ГС на КПІАвтошкола на КПІ

Добре, коли людина відчуває себе впевнено на дорозі. Ця впевненість приходить в тому випадку, якщо знати правила, дорожні знаки і, звичайно-ж, добре керувати транспортним засобом. Все це безпосередньо залежить від рівня підготовки водія. З цієї причини, варто уважно поставитися до вибору автошколи.

Вибираючи автошколу, варто звернути увагу на її розташування. Бажано, щоб автошкола була розташована недалеко від вашого будинку або роботи. Адже, погодьтеся, не завжди хочеться витрачати час на те, щоб дістатися до автошколи, а потім назад. Бажано, щоб вона була в пішої доступності або щонайменше щоб до неї було нескладно доїхати, а також щоб вона перебувала в вашому районі проживання.

Ми на ринку надання послуг з навчання майбутніх водіїв вже більше двадцяти двох років.

За цей час мережа наших автошкіл розрослася. Наші автошколи розташувалися практично у всіх районах міста. Тому, не важко, підібрати автошколу відповідну саме для вас.
Наприклад, якщо ви мешканець Київа в райні КПІ (Політеху), то ви можете підійти за адресою: провулок Політехнічний, 3А.
Також дуже важливим аспектом є рівень викладання. Оцінити його ви можете на першому пробному занятті, яке проводиться безкоштовно. На цьому занятті у вас є можливість познайомитися з викладачами і задати ваші запитання.
У наших автошколах ви знайдете все для якісного навчання. А саме: добре обладнані класи, в яких затишно і комфортно. Для навчання водінню у нас в наявності прекрасний автопарк з автомобілями які не досягли 6 років. Всі автомобілі чисті як зсередини, так і зовні.

Також ми уважно стежимо за справністю автомобілів: адже це запорука вашого комфортного навчання.

Ми передбачили комфортні умови оплати за навчання. Наприклад, для студентів в нашій автошколі передбачена постійна знижка 200 гривень. Її ви можете отримати просто, пред'явивши студентський квиток.

Також у нас є безліч бонусів і знижок, з якими ви також можете ознайомиться відвідавши наш сайт тут. У вас є можливість скористатися безпроцентної розстрочкою на оплату навчання. Не варто бояться, що в процесі навчання можуть виникнути приховані платежі. Спочатку навчання ми укладемо договір, в якому буде відображена сума, яку необхідно сплатити і вона залишиться незмінною до кінця навчання.
Приходьте до нас і ми докладемо всіх зусиль, щоб ви стали упевненим водієм.

Розклад занять у автошколі на КПІ

Вечірня група з 18:30 до 21:00 повівторках і четвергах у вересні 2019 початок 03/09 і 24/09, а

по понеділках та середах початок 03/09 і 23/09Интернет реклама УБС