Интернет реклама УБС
        


5 тестів, які варто пройти кожномуВ мережі зараз дуже популярні онлайн тести, які дають можливість оцінити рівень інтелекту, темперамент, стан психічного здоров’я та багато інших. Які ж з цих тестів є вартими уваги?

Тест на психологічний вік

Ви ще зовсім молоді, а відчуваєте себе людиною з великим життєвим досвідом. Або вам уже «давно за…», але здається, що в душі ви так і залишилися підлітком з юнацьким запалом. Який же насправді ваш вік? Це допоможе дізнатися тест з картинками, на кожній з яких потрібно вибрати домінуючий колір. Результат тесту – ваш психологічний вік, інтереси, якими ви зараз живете і сьогоденний девіз.

Психологічний вік не залежить ні від дати в паспорті, ні від фізичного стану, а з плином часу і переміною життєвих обставин може змінюватися в ту чи іншу сторону. Тому пройдений тест на вік допоможе визначити, на якій стадії свого життя ви зараз знаходитесь. А це може вплинути на постановку цілей і дій на майбутнє.

Тест емоційного інтелекту

Тест EQ Холла дасть змогу дізнатися, наскільки добре ви розумієте емоції, які виникають у вас та оточуючих людей. Для проходження тесту вам буде запропоновано прочитати 30 виразів, що відображають різні сторони вашого життя. Варіанти відповідей вказують на ступінь вашої згоди з кожним із них.

Результат тесту надається у вигляді шкали з показниками емоційного інтелекту і може виявитися набагато нижчим, ніж ви сподівалися. Але в цьому є свою плюси. Адже це вказує на те, які саме здібності потрібно розвивати, щоб навчитися краще розуміти себе та інших.

Тест на знання

А як у вас з зальним рівнем знань? Чи можна назвати вас людиною, розвинутою всесторонньо, чи ви знаєте про світ менше, ніж середньостатистичний випускник школи?

Тест, який містить в собі 11 питань із самих різних категорій знань (географії, музики, фізики та ін.) допоможе оцінити свою «всезнайство» і перевірити рівень кругозору. Результат – кількість правильних відповідей з висновком щодо рівня знань. Він дасть змогу зрозуміти, чи достатньо уваги ви приділяєте своєму інтелектуальному розвитку. Пройти тести на рівень знань, ви можете на цьому сайті.

Тест на вдачу

Яким бачать вас оточуючі? Які ви маєте особливості, достоїнства і недоліки? Як розв’язуєте проблеми? На ці та інші питання відповість тест на вдачу «Яка ти людина?». В його основі лежить 15 особистих питань про ваші почуття та емоційний стан в різних ситуаціях з чотирма варіантами відповідей.

Психологічні тести такого напрямку, і цей в тому числі, дають можливість краще пізнати себе, дізнатися про приховані риси особистості та як покращити стосунки з оточуючими. Результат тесту – короткий опис характеру з цінними порадами.

Тест на персонажів з фільму

Майже всі полюбляють дивитись фільми та мультики. Багато із них є загальновідомими, а головні їх герої стали культовими особистостями. А на кого з них схожі ви? Можливо, на одного з супергероїв Marvel?

Якщо цікаво, то варто пройти такий тест. Він містить 8 «геройських» питань з декількома варіантами відповідей. Результат – персонаж, який найкраще відображає ваш характер і готовність прийти іншим на допомогу. Можна сказати, що це один із різновидів тестів на вдачу, але окрім практичної цінності він може також розважити. Головне – який би герой вам не випав, віднестись до цього з гумором.

Тож, якщо вам здається, що ви перестали розуміти себе чи можливо погіршилися ваші стосунки з оточуючими, то можливо варто пройти онлайн тести із цього списку? Звісно, гарантії що результат неодмінно вас порадує, немає. Але яким би він не був, він допоможе заглибитись в себе та переосмислити відношення до життя.Интернет реклама УБС