Интернет реклама УБС
        


Як вибрати та придбати квартиру в ОдесіВи хочете купити квартиру в Одесі? У статті розповідається про нинішні ціни на одеські квартири в залежності від самих різних факторів, а також про перспективи житлового інвестування в майбутньому

Одесити, які дійсно люблять своє незвичайне і неординарне місто, з ніжністю дали йому ім'я «Одеса-мама!» І прості гості цього міста, які хоча б раз побували в цьому незвичайному місті, залишають в пам'яті масу позитивних вражень, горять бажанням повернутися в це місто. А існують і такі люди, у яких виникає мрія перебратися туди на ПМЖ. Тому покупка власної квартири, а також оренда різної нерухомості для гостей і тих щасливчиків, яких відправили у відрядження до Одеси, є особливо важливими питаннями в цьому напрямку.

Найпопулярніша нерухомість Одеси – квартири.

Але через економічну кризу ринкові ціни на квартири помітно впали. Зараз стало реальністю купити власну квартиру в Одесі. Хоча ще пару-трійку років тому для більшості громадян це було недосяжною мрією або ж кредитною ямою на 10, а то і 15 років. Сьогодні ж можна придбати свою квартиру в Одесі, віддавши за неї близько 20000 доларів. В першу чергу оцінка квартири залежить і від району міста, від її стану і віку експлуатації житла. А ось якщо розглянути оренду квартир, то є можливість в центральній частині міста легко знайти житло за досить короткий термін, причому ціна буде менше 200 доларів за один місяць. Але якщо раптом вас зацікавили подробиці покупки, продажу, знімання або оцінки квартири, то вам найкраще буде звернутися в спеціальне бюро, агентство або перевірену оціночну компанію. Це буде і безпечніше, і там ви зможете отримати повну інформацію щодо оцінки нерухомості, яка вас цікавить.

Подобова оренда квартир

Квартиру адже можна знімати і подобово. Зрозуміло, що це працює і в Одесі. Для цього вам просто напросто потрібно потрапити на будь-який залізничний вокзал, де ви зустрінете людей, які здають власну квартиру відпочиваючим або туристам або подобово, або на тривалий термін. Пропоновані ними ціни досить демократичним, але вам надано вибір умов, які будуть найбільш задовольняти ваші потреби. Якщо у вас є бажання, то ви можете навіть домовитися про прибирання орендованої квартири або про харчування.

Люди, у яких є можливість купити квартиру відразу, вважають за краще покупку квартири в новобудові. Ціна 1 кв. метра в первинному будинку становить приблизно півтори тисячі доларів США. І саме тому покупці віддають перевагу цьому новому житлу зі зручним плануванням. А ось, число бажаючих купити вторинне або житло, у якого вже були господарі не так багато, тому якщо вам раптом знадобиться терміново продати житло, то вам найкраще буде звернутися в спеціальне агентство. Але варто приготуватися до того, що якщо роки два або три тому ви могли продати свою квартиру за велику суму грошей, то зараз ця цифра може зменшитися в два або півтора рази. Тут же варто задуматися, а чи необхідно продати нерухомість прямо зараз, тому що ніхто не знає і не може бути впевнений в тому, що відбудеться на ринку житла, буквально через місяць.

Ціна і попит на вторинне житло в 2012 році абсолютно не змінилася, тобто: здатність купувати не змінюється, а пропозиція перевищує попит в кілька разів. При цьому конкретизуються вимоги покупців нерухомості. В основному бажають придбати кооперативні будинки, або будівлі в яких було організовано ОСББ. Ще одним найважливішим фактором покупки на вторинному ринку є технічний стан і вік будинку.

Як оцінити квартиру для придбання?

Ну і, звичайно ж, кожен, хто є покупцем, продавцем або оцінювачем квартири в Одесі, або навіть той, у кого це тільки ще в планах або думках, повинен самостійно знайти відповідь на питання. Але, слід запам'ятати одну просту істину – приймати рішення Ви повинні грунтуючись на перевіреної і достовірної інформації. Зараз ви в змозі самостійно піти від зайвої витрати грошей при оцінці та придбанні непотрібної вам нерухомості, але також ви можете заробити гроші при продажу квартири, якщо до цього ви отримаєте інформацію, про яку багато хто просто не замислюються. І не потрібно йти на якісь серйозні угоди, поки ви не дізнаєтеся:

Одеса це Заможне місто, де багатих людей досить великий відсоток. Тому і пропозиції про продаж або купівлю різної нерухомості досить різноманітні і найчастіше відповідають досить високим вимогам в плані комфорту, естетики і функціональності. Оціночна вартість такої нерухомості також різноманітна, але досить доступна.

Час купувати нерухомість!

Зараз вся нерухомість Одеси знаходиться в стані стагнації. Тобто саме в даний час найкраще робити угоди купівлі-продажу в нерухомості. Після фінансової кризи ціни трохи знижуються, але вже набули стабільності. Аналітики відзначають, що ціни на одеські квартири будуть потроху зростати, все-таки, Одеса не найдешевше місто в такому плані. Вже сьогодні відзначено невелике зростання цін в Одесі. Тому не тягніть з рішенням покупки квартири в Одесі, така можливість випадає буквально раз в житті.Интернет реклама УБС