Интернет реклама УБС
        


Курси англійської в школі «Learn English Easily» — 3 варіанти занять за доступною вартістюСьогодні знати англійську означає бути сучасною людиною, яка стежить за світовими новинами та тенденціями. Велику кількість інформації подають англійською, тому знати цю мову буде не зайвим і навіть корисним. Іноземна допоможе просунутися кар'єрними сходами, розширити свій кругозір і просто почувати себе впевненіше у спілкуванні з європейцями.

Вчити мову можна самостійно за підручниками та навчальними відео. Але часто людина отримує пасивні знання, які не може застосувати практично, тобто під час бесіди. Щоб цього не сталося, слід піти на курси англійської мови. Там навчать не лише засвоювати граматику, лексику та фонетику, а й використовувати їх під час спілкування.

У Києві є чудова можливість вивчати англійську у школі «Learn English Easily». На курсах вам допоможуть розібратися у граматичних явищах мови, нададуть багато лексичних одиниць для спілкування, навчать говорити та сприймати іноземну. Студенти навчаються за допомогою живих матеріалів: новин BBC, CNN, TED talks, серіалів, фільмів, мультфільмів та інших носіїв.

Які тарифні пропозиції можна знайти у «Learn English Easily»

Викладачі курсів розробили три схеми вивчення англійської для зручності студентів. Кожна схема має власну доступну вартість. Розглянемо варіанти занять:

  1. Дистанційне навчання. За триста дев'яносто гривень на місяць студенти отримають вісім самостійних уроків та один урок із викладачем. Навчальні матеріали завжди в достатку, вони надаються безкоштовно. Ви також отримаєте онлайн-підтримку. Такий тариф підходить тим, хто вже має деякі знання з англійської.курси англійської мови від https://lee.org.ua/

  2. Стандартний курс. Його ціна — дві тисячі чотириста гривень на місяць. Ви отримаєте сорок занять по півтори години та можливість вступити до розмовного клубу з носієм мови. Усі матеріали, які використовуються під час навчання, студенти отримають безкоштовно.

  3. Індивідуальний курс. Його вартість варіативна. В середньому студент платить від чотирьохсот п'ятдесяти до п'ятисот гривень за годину чи півтори години занять. Така пропозиція підійде людям із рівнем мови А0, А1 або А2. Студенти самі обирають час навчання. Також є можливість спілкуватися із носієм англійської.

Дізнатися докладніше про тарифи можна на сайті школи «Learn English Easily». Зв'яжіться з менеджерами курсів, щоб задати всі питання, що цікавлять, і записатися на вивчення англійської в міні-групах. Залишивши заявку на інтернет-сторінці, ми зв'яжемося з вами протягом години та обговоримо всі деталі співпраці. Вибирайте школу англійської мови, в якій вам запропонують комфортні умови навчання.Интернет реклама УБС