Интернет реклама УБС
        


Як отримати державне замовлення, якщо бізнес відкрито нещодавноУсі державні замовлення, як і замовлення від кількох великих приватних компаній, проводяться через спеціальні конкурси. До 2016 року до проведення тендерів було багато питань. Відомо багато випадків, коли більшість підприємців навіть не були в курсі проведення тендеру. Часто вигравали ті фірми, які пропонували послуги сумнівної якості або за завищеною ціною. Все було дуже непрозорим, через що більшість компаній навіть і не намагалися брати участь у держзакупівлях.

Як Прозоро змінило систему

У 2016 році було впроваджено програму Prozorro, яка зробила весь принцип ведення тендерів максимально чесним та справедливим. Тепер жодна державна компанія не може провести тендер повз дану систему. Відповідно:

  • Про проведення конкурсу дізнається максимальна кількість потенційних учасників;

  • Усі відомості про лоти можна буде перевірити, переконавшись у чесності та прозорості конкурсу.

Основний принцип при виявленні переможця конкурсу на виконання державного замовлення – вартість проекту. Замовник оголошує необхідні вимоги до проекту, а учасники конкурсу реєструють вартість своїх послуг у межах певного замовлення. Таким чином, якщо ви запропонуєте вартість проекту нижче, ніж будь-які інші учасники тендеру, то саме ви отримаєте це замовлення.

Важливо надавати послуги не лише дешево, а й якісно. Пам'ятайте, що участь у державних закупівлях – це велика відповідальність. Вдалий проект може підняти бізнес на кілька рівнів, а неякісна робота створить відповідну репутацію. Тому, перш ніж взяти участь у тендері та оголосити свою вартість проекту, грамотно розрахуйте сили та можливості.

Де знайти тендер і як подати заявку

Безпосередньо у системі Прозорро не можна реєструватися на участь у тендерах. Тому варто скористатися допомогою акредитованих майданчиків. Ви можете знайти багато таких сервісів, але один із найперших і найпопулярніших – це tender.uub.com.ua. Цей майданчик має гарний попит і радує великою кількістю переваг. Серед них:

  1. Максимальна кількість державних замовлень – постійно оновлюється база, синхронізуючись із системою Prozorro. Ви не пропустите цікавий тендер, якщо шукатимете їх на даному майданчику.

  2. Зручні та функціональні фільтри, що дозволяють одразу відсіяти нецікаві тендери. Можна вказати сферу діяльності, регіон роботи, терміни проекту та інші характеристики. Так система покаже виключно ті варіанти держзамовлень, які можуть бути цікаві.

  3. Зручний сайт, що стабільно працює. Ви можете зайти на нього в будь-який час, з будь-якого пристрою. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий та простий.

  4. Професійна технічна підтримка, яка допомагає розібратися у будь-якому питанні, пов'язаному з роботою сайту або реєстрацією у тендері.

Навіть якщо ваш бізнес відкритий лише місяць тому, ви можете взяти участь у торгах на виконання державних закупівель. Це дає унікальний шанс для зростання бренду та компанії практично будь-якого типу. Пам'ятайте, що тепер у кожного підприємця та кожної фірми шанси отримання замовлення від держави однакові.Интернет реклама УБС