|
|
НОВИНИ 24 листопада 2016 р., в Одеському історико-краєзнавчому музеї(вул. Гаванна, 4),на базі виставки "Пробудження пам'яті. (Голодомор 1932-1933 рр.на Одещині)", відбулася науково-практична конференція "Ти кажеш не було голодомору?" для учнів 10-х класівОдеськогоНВК"Гімназія №2", приурочена до Дня памяті жертв голодоморів. Під час конференції, учнівиступили з доповідями, ознайомилися з експозицією виставки,заслухали співробітників музею та волонтера Олександра Щербину, який підготував зразки справжньої їжі часів Голодомору, розповів деякі факти із власних досліджень цієї теми. Також, відбулася поминальна акція "Запали свічку". |
|
Интернет реклама УБС |
Интернет реклама УБС |
Интернет реклама УБС |
| © Автор интернет-проекта: Рыбников Александр |