|
|
|
НОВИНИ
В Одеському історико-краєзнавчому музеї, на вшанування пам’яті жертв Голодоморів в Україні, проведено науково-просвітницький, меморіальний захід «Запали свічку пам’яті».
Щорічно, у четверту суботу листопада, в Україні відзначається День пам’яті жертв Голодоморів.
Народ України у глибокій скорботі вшановує пам'ять жертв жахливих трагедій ХХ століття – Голодоморів 1921-го, 1932-1933-го та1946-го років, із глибоким сумом згадують людей, життя яких забрав штучний голод, організований тоталітарним режимом. Масове вбивство людей штучним голодом упродовж десятиліть замовчувалося радянською владою, заборонялося про нього будь-де згадувати.
Але сьогодні, згадуємо, пам’ятаємо про ці страхітливі за своїми намірами й масштабами акції більшовизму, трагедію українського народу, що почалася 100 років тому і тривала декілька десятиріч. Про це повинен знати весь цивілізований світ, нинішні й прийдешні покоління.
Вшановуємо пам'ять жертв Голодоморів в Україні.
|
|
|
|