НОВИНИ


    

БЕРЕГИНЯ-МАТИ

 

Мамо, матінко, матусю... Це найніжніші слова, які говорить людина, не зважаючи на свій вік. Бо скільки б вам не було років, поки живі ваші батьки, ви - син або донечка.

З сивої давнини до сьогодення глибокої поваги набула постать матері, яка дає життя, щиро молиться за кращу долю для своєї дитини, оберігає її від хвороб, захищає від будь-якого зла. Саме тому богиню добра і захисту людини, яку в народі називали Берегиня або Оберега, зображали у вигляді жінки із застережливо піднятими руками.

11 травня 2024 р.,  напередодні Дня Матері, у музеї «Степова Україна» відбувся майстер-клас з флоромозаїки та аплікації «БЕРЕГИНЯ-МАТИ». Разом з мисткинею Світланою Нані, гості заходу – чудові та талановиті сонячні дітки, вихованці ГО «Запорука Майбутнього», створили власних «Берегинь» з любого образу та долоньок своїх матусь. Роботи вийшли яскравими та креативними, а ще - наповненими щирою любов?ю. Діти отримали задоволення, а мами – чудові подарунки до свята.

Берегиня – мати всього живого, захисниця людини, природи та добра. Це символ життя та родючості, квітучої, люблячої родини, що живе у злагоді й любові. Тож в день свята, бажаємо всім мамам-берегиням: миру та любові, щастя та добробуту, світлої Божої благодаті й янгольського захисту вам, вашим діткам і вашим родинам!

            
 
© Автор интернет-проекта: Рыбников Александр