Интернет реклама УБС
        


Діти та шкільний процес.Адже все здається достатньо простим: походити по магазинам, купити шкільну форму, яка б відповідала вимогам шкільного розпорядку та канцтовари. Але на останнє неуважні батьки не звертають належної уваги.

Підручники автора А.Г. МерзлякВиховуючи дитину, батьки не так часто глибоко замислюються про той час, коли їх чадо піде до школи. Адже все здається достатньо простим: походити по магазинам, купити шкільну форму, яка б відповідала вимогам шкільного розпорядку та канцтовари. Але на останнє неуважні батьки не звертають належної уваги. Тому що неправильно підібрані зошити здатні зашкодити здоров’ю учня. Обираючи цей важливий для навчання товар, батьки, а особливо діти, як правило, віддають перевагу яскравій обкладинці з малюнком улюблених тварин, героїв мультфільму або кіногероїв. У середину ж зошита взагалі мало хто заглядає. А даремно. Так як і Міністерство освіти і науки України, і лікарі, рекомендують обирати, особливо учням молодших класів, зошити вітчизняного виробника.

Вони відповідають всім чинним нормам. Ось деякі з них: папір повинен бути не занадто яскраво-білим, усі лінійки та клітинки повинні наноситися не яскравою блакитною, фіолетовою або зеленою фарбою у межах норми інтенсивності їх нанесення.

В імпортних же зошитах досить часто лінійки та клітинки наносяться занадто яскравою фарбою, від якої у школяра, з часом, просто рябить у очах. Із зошитами в лінійку справа ще гірша: ширина між лініями вітчизняних та імпортних зошитів зазвичай не співпадає. В імпортних зошитах лінії ширші, що заважає школяру писати букви правильної висоти. Окрім цього, горизонтальні лінії на розворотах обов'язково мають співпадати.

Все це застереже вашу дитину від раннього псування зору.
Ще одним атрибутом у навчанні є підручники. Хоча вони використовуються для кожної школи і для кожного класу різні, і за стандартом, все ж і батькам потрібно іноді їх переглядати. Слід звернути увагу на зміст підручника, його стан, відповідність шкільній програмі. До того ж, на сьогодні актуальним питанням є баланс історії та сучасності, максимальна зрозумілість матеріалу вашою дитиною. Якщо цих моментів в підручниках немає, спробуйте заповнити пропуск позакласним читанням чи власними поясненнями. До речі, із поясненнями вам може допомогти Мерзляк, автор готових домашніх завдань.
Цей автор випускає посібники з усіх предметів та класів.

Тут можна знайти рішення завдань та прикладів, але слід стежити, аби ваша дитина не знайшла та потайки не переписувала готові рішення до зошита. Якщо ж ви добре розумієтеся у якій-небудь галузі предмету, можна придбати видання Мерзляка про всяк випадок. Якщо виникне сумнів щодо якогось прикладу, завжди можна звернутися до нього і впевнитися в правильності відповіді. Дозвольте дитині навчатися самій, нехай і з помилками, а батьки будуть лише контролювати правильність того чи іншого завдання. Адже головне не оцінки, а знання.Интернет реклама УБС